Wakacje 2023

Nowa oferta na Wakacje 2023 już dostępna! Ceny od 999 zł! Tylko do 31 grudnia gwarancja niezmienności ceny! Poznaj szczegóły oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Czytaj więcej

Promocja dla naszych milusińskich

W okresie 27.05-24.06.2023 oraz 12.08-16.09.2023 -> dzieci do lat 3 pobyt w naszym ośrodku mają GRATIS! Dzieci 3-7 lat w cenie 343 zł za 7 dni za pobyt z wyżywieniem, a dzieci w wieku 7-10 lat w cenie 420 zł.

Czytaj więcej

Piękne, Polskie MORZE

Magia POLSKIEGO MORZA. Przepiękne wschody Słońca, romantyczne zachody. Takich doznań i wrażeń emocjonalnych nie spotka się nigdzie indziej. #BałtykRządzi!

Czytaj więcej

Pobyt BEZ WYŻYWIENIA

Możliwość rezerwacji pobytu BEZ WYŻYWIENIA! Szczegółowe informacje pod nr telefonów: 660 497 530, 600 330 022, 502 250 040. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Karta dużej rodziny

STAŁY RABAT 5% DLA RODZIN Z “KARTĄ DUŻEJ RODZINY". Promocja naliczana jest od finalnej kwoty! W celu uzyskania rabatu z Kartą Dużej Rodziny, po wpłacie zaliczki (30% od pełnej kwoty) prosimy o przesłanie skanu kart wszystkich uczestników na adres: info@osrodek-wrzos.pl. Rabat naliczony od pełnej ceny zostanie odliczony od pozostałej do zapłaty kwoty. Zobacz Cennik i…

Czytaj więcej

Tawerna u Skippera

Nowa strona WWW naszej Tawerny u Skippera. Zobacz >>

Czytaj więcej

Oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wakacyjne nad morzem. Dzięki temu pobyt u nas może być jeszcze tańszy niż dotychczas. Zapewniamy korzystne ceny bez względu na miesiąc i termin w trakcie sezonu.

Szczególnie dbamy o rodziny z dziećmi, dlatego, gdy wybierają nasz ośrodek, mogą skorzystać z wielu rabatów. W zależności od wieku dzieci została przygotowana specjalna oferta, dzięki której można zapłacić jeszcze mniej za pobyt nad morzem – promocja dla Milusińskich, bo tak się nazywa, obejmuje zniżki dla dzieci do 10. roku życia. Jednak warto dodać, że maluchy do 3 lat mogą mieć wakacje z wyżywieniem całkowicie za darmo.

Zapewniamy również inne zniżki, dzięki którym wielodzietne rodziny zapłacą jeszcze mniej. Wystarczy pokazać "Kartę dużej rodziny", by wakacje nad morzem były jeszcze tańsze. W dodatku promocja obniża cenę o 5%. Trzeba się tylko spieszyć, żeby były jeszcze wolne pokoje bądź domki w naszym ośrodku.

Dodatkowo oferujemy sezonowe wyprzedaże jak First/Last Minute, dzięki którym koszty pobytu wraz z wyżywieniem obniżają się jeszcze bardziej. Dzięki temu można cieszyć się przyjemną pogodą, atrakcjami, które zapewniamy, a za to wszystko zapłacić mniej niż w szczycie sezonu. Wystarczy tylko obserwować na stronie zakładkę promocje, a wczasy nad morzem wtedy na pewno będą jeszcze tańsze.

Warto też kontaktować się z nami osobiście, dzięki czemu będziemy w stanie podać ostateczną cenę, już po uwzględnieniu wszelkich rabatów. Wszystko to dlatego, że na naszej stronie, gdzie oferujemy wypoczynek nad morzem, promocje pojawiają się często i jest ich wiele. Jednak dzięki temu możemy być pewni, że jeszcze więcej osób może pozwolić sobie na urlopowanie na wysokim poziomie.

oblicz

cenę swojego pobytu

* Z uwagi na liczne promocje cena ostateczna może się różnić od ceny wyliczonej przez kalkulator! Celem ustalenia dokładnej ceny pobytu prosimy o kontakt telefoniczny +48 600 330 022