Wakacje 2023

PROMOCJA WAKACJE 2023. Domki blisko morza w super atrakcyjnej cenie! Nie daj się wyprzedzić innym! Raty 0%! Ceny od 999zł za 7 dni za osobę dorosłą z wyżywieniem - zobacz szczegóły!

Czytaj więcej

Promocja dla naszych milusińskich

W okresie 27.05-24.06.2023 oraz 12.08-16.09.2023 -> dzieci do lat 3 pobyt w naszym ośrodku mają GRATIS! Dzieci 3-7 lat w cenie 392 zł za 7 dni za pobyt z wyżywieniem, a dzieci w wieku 7-10 lat w cenie 455 zł.

Czytaj więcej

Piękne, Polskie MORZE

Magia POLSKIEGO MORZA. Przepiękne wschody Słońca, romantyczne zachody. Takich doznań i wrażeń emocjonalnych nie spotka się nigdzie indziej. #BałtykRządzi!

Czytaj więcej

Pobyt BEZ WYŻYWIENIA

Możliwość rezerwacji pobytu BEZ WYŻYWIENIA! Szczegółowe informacje pod nr telefonów: 660 497 530, 600 330 022, 502 250 040. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Karta dużej rodziny

STAŁY RABAT 5% DLA RODZIN Z “KARTĄ DUŻEJ RODZINY". Promocja naliczana jest od finalnej kwoty! W celu uzyskania rabatu z Kartą Dużej Rodziny, po wpłacie zaliczki (30% od pełnej kwoty) prosimy o przesłanie skanu kart wszystkich uczestników na adres: info@osrodek-wrzos.pl. Rabat naliczony od pełnej ceny zostanie odliczony od pozostałej do zapłaty kwoty. Zobacz Cennik i…

Czytaj więcej

Tawerna u Skippera

Nowa strona WWW naszej Tawerny u Skippera. Zobacz >>

Czytaj więcej

Oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wakacyjne nad morzem. Dzięki temu pobyt u nas może być jeszcze tańszy niż dotychczas. Zapewniamy korzystne ceny bez względu na miesiąc i termin w trakcie sezonu.

Szczególnie dbamy o rodziny z dziećmi, dlatego, gdy wybierają nasz ośrodek, mogą skorzystać z wielu rabatów. W zależności od wieku dzieci została przygotowana specjalna oferta, dzięki której można zapłacić jeszcze mniej za pobyt nad morzem – promocja dla Milusińskich, bo tak się nazywa, obejmuje zniżki dla dzieci do 10. roku życia. Jednak warto dodać, że maluchy do 3 lat mogą mieć wakacje z wyżywieniem całkowicie za darmo.

Zapewniamy również inne zniżki, dzięki którym wielodzietne rodziny zapłacą jeszcze mniej. Wystarczy pokazać "Kartę dużej rodziny", by wakacje nad morzem były jeszcze tańsze. W dodatku promocja obniża cenę o 5%. Trzeba się tylko spieszyć, żeby były jeszcze wolne pokoje bądź domki w naszym ośrodku.

Dodatkowo oferujemy sezonowe wyprzedaże jak First/Last Minute, dzięki którym koszty pobytu wraz z wyżywieniem obniżają się jeszcze bardziej. Dzięki temu można cieszyć się przyjemną pogodą, atrakcjami, które zapewniamy, a za to wszystko zapłacić mniej niż w szczycie sezonu. Wystarczy tylko obserwować na stronie zakładkę promocje, a wczasy nad morzem wtedy na pewno będą jeszcze tańsze.

Warto też kontaktować się z nami osobiście, dzięki czemu będziemy w stanie podać ostateczną cenę, już po uwzględnieniu wszelkich rabatów. Wszystko to dlatego, że na naszej stronie, gdzie oferujemy wypoczynek nad morzem, promocje pojawiają się często i jest ich wiele. Jednak dzięki temu możemy być pewni, że jeszcze więcej osób może pozwolić sobie na urlopowanie na wysokim poziomie.

oblicz

cenę swojego pobytu

* Z uwagi na liczne promocje cena ostateczna może się różnić od ceny wyliczonej przez kalkulator! Celem ustalenia dokładnej ceny pobytu prosimy o kontakt telefoniczny +48 600 330 022