Ośrodek WRZOS to gościnny kompleks wypoczynkowo-wczasowy oferujący noclegi i domki nad morzem w Sianożętach k. Ustronia Morskiego, zaledwie 15km od Kołobrzegu. Wybierając nasze pokoje i domki przy plaży mają Państwo do dyspozycji bezpośrednie zejście na plażę, szeroki wachlarz atrakcji, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, dostęp do telewizji satelitarnej i sprzętu plażowego.

Ośrodek w Sianożętach położony jest nad samym morzem. Wybierając nasze domki letniskowe lub pokoje mają Państwo bezpośredni dostęp do morza, oraz szerokiej, czystej, piaszczystej plaży, a także basenu na terenie ośrodka.

Ośrodek WRZOS w Sianożętach dysponuje 300 miejscami noclegowymi w:

24 apartamentach

w domach typu "bungalow" 6 osobowych

Zobacz więcej

15 domkach

2 - 4 osobowych

Zobacz więcej

44 pokojach

2 - 5 osobowych

Zobacz więcej

Szanowni Państwo,
Na terenie kompleksu oddajemy do państwa dyspozycji wiele możliwości aktywnego wypoczynku z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury rekreacyjnej:

  • – basen z podgrzewaną wodą
  • – brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą
  • – place i miejsca zabaw do dzieci
  • – miejsce na ognisko lub grilla
  • – zewnętrzna siłowania

Smaczne i obfite posiłki serwujemy w stołówce, natomiast na nasze tradycyjne, już gratisowe grille i zabawy przy muzyce zapraszamy do tawerny.

  

Powyższe filmy nagrane zostały w 2018 roku, dlatego też pragniemy poinformować, że w związku z modernizacjami i rozwojem ośrodka, aktualnie na terenie nie znajdują się: boiska sportowe oraz kort tenisowy.

Od sezonu 2023 nieaktualna oferta: gabinet masażu.

 

Serdecznie Zapraszamy

Dziękujemy za sezon 2023! Oferta na sezon 2024 niebawem!

obejrzyj nasz ośrodek

promocje

LAST MINUTE 2023
OSTATNIE MIEJSCA
oraz
MNÓSTWO ATRAKCJI!

Zobacz więcej

atrakcje

Na terenie kompleksu oddajemy do państwa dyspozycji wiele możliwości aktywnego wypoczynku z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.

Zobacz więcej