Ośrodek WRZOS to gościnny kompleks wypoczynkowo-wczasowy oferujący noclegi i domki nad morzem w Sianożętach k. Ustronia Morskiego, zaledwie 15km od Kołobrzegu. Wybierając nasze pokoje i domki przy plaży mają Państwo do dyspozycji bezpośrednie zejście na plażę, szeroki wachlarz atrakcji, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, dostęp do telewizji satelitarnej i sprzętu plażowego.

Ośrodek w Sianożętach położony jest nad samym morzem. Wybierając nasze domki letniskowe lub pokoje mają Państwo bezpośredni dostęp do morza, oraz szerokiej, czystej, piaszczystej plaży, a także basenu na terenie ośrodka.

Ośrodek WRZOS w Sianożętach dysponuje 300 miejscami noclegowymi w:

24 apartamentach

w domach typu "bungalow" 6 osobowych

Zobacz więcej

15 domkach

2 - 4 osobowych

Zobacz więcej

44 pokojach

2 - 5 osobowych

Zobacz więcej

Szanowni Państwo,
Na terenie kompleksu oddajemy do państwa dyspozycji wiele możliwości aktywnego wypoczynku z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury rekreacyjnej:

  • – basen z podgrzewaną wodą
  • – brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą
  • – place i miejsca zabaw do dzieci
  • – miejsce na ognisko lub grilla
  • – zewnętrzna siłowania

Smaczne i obfite posiłki serwujemy w stołówce, natomiast na nasze tradycyjne, już gratisowe grille i zabawy przy muzyce zapraszamy do tawerny.

  

Powyższe filmy nagrane zostały w 2018 roku, dlatego też pragniemy poinformować, że w związku z modernizacjami i rozwojem ośrodka, aktualnie na terenie nie znajdują się: boiska sportowe oraz kort tenisowy.

Od sezonu 2023 nieaktualna oferta: gabinet masażu.

 

Serdecznie Zapraszamy

Wiosna Cena od 1090 zł za 7 dni z wyżywieniem / Wakacje Cena od 1440 zł za 7 dni z wyżywieniem / DZIECI GRATIS!Sprawdź!

obejrzyj nasz ośrodek

promocje

LAST MINUTE 2023
OSTATNIE MIEJSCA
oraz
MNÓSTWO ATRAKCJI!

Zobacz więcej

atrakcje

Na terenie kompleksu oddajemy do państwa dyspozycji wiele możliwości aktywnego wypoczynku z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.

Zobacz więcej