blank

#BałtykRządzi

Magia POLSKIEGO MORZA. Przepiękne wschody Słońca, romantyczne zachody. Takich doznań i wrażeń emocjonalnych nie spotka się nigdzie indziej.

Wyjątkowość naszego ośrodka to nie tylko doskonała lokalizacja w przepięknej miejscowości Sianożęty (10 kroków do plaży), ale także mnóstwo małych udogodnień i możliwości. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy z urlopowiczów ma nieograniczone możliwości odpoczynku, zarówno w formie “plażingu” 🙂 , jak i spędzania go w formie aktywnej.

Dzieci na pewno pokochają place zabaw i brodzik z podgrzewaną wodą. Bardzo ważnym jest fakt, że cały ośrodek jest ogrodzony i zapewnia bezpieczeństwo wypoczywającym.

Korzystając z pakietu z wyżywieniem, nie trzeba się martwić o przyrządzanie posiłków, a zaoszczędzony czas wykorzystać na leniuchowanie nad wodą – czy to przy basenie, czy na pięknej plaży nad Bałtykiem.

Co jeszcze sprawia, że Wrzos to doskonałe miejsce na wypoczynek? Teren ośrodka! Piękny, zielony, z uroczymi alejkami i ławeczkami. Daje nieograniczone możliwości na romantyczne chwile lub wieczorne spacery.

Jeśli zaś chodzi o wyposażenie naszych domków, pokoi, czy apartamentów, to myślimy, że najlepiej po prostu zerknąć do działu zakwaterowanie, zobaczyć zdjęcia >> i ocenić samemu. Dbając o komfort naszych gości na bieżąco podnosimy standard miejsc wypoczynkowych i z najwyższą starannością dbamy o ich czystość.

Skoro już poznaliśmy wspólnie WRZOS, wróćmy jeszcze na chwilę do samego miejsca.

Sianożęty charakteryzują się piękną, piaszczystą plażą z jakże niesamowitymi wydmami. Woda w morzu jest czysta, a otaczająca aura idealna do wypoczywania – klimatyczne ścieżki, liczne punkty gastronomiczne, bliskość obcowania z naturą, z dala od zgiełku.

Chcąc przeżyć niezapomniane chwile, odpocząć, nabrać energii i mieć wakacje na 101 🙂 – zapraszamy do naszego ośrodka WRZOS w Sianożętach!Wiosna Cena od 1090 zł za 7 dni z wyżywieniem / Wakacje Cena od 1440 zł za 7 dni z wyżywieniem / DZIECI GRATIS!Sprawdź!

oblicz

cenę swojego pobytu

* Z uwagi na liczne promocje cena ostateczna może się różnić od ceny wyliczonej przez kalkulator! Celem ustalenia dokładnej ceny pobytu prosimy o kontakt telefoniczny +48 600 330 022