blank

Zapewniamy noclegi w dogodnej lokalizacji, czyli w spokojnej miejscowości Sianożęty. Pokoje blisko morza sprawiają, że można w każdej chwili przespacerować się po plaży, iść zobaczyć zachód bądź wschód słońca. W naszej ofercie dostępne są pokoje, kwatery nad morzem i domki, dzięki temu każdy może wybrać odpowiednią dla siebie opcję.

Warto zaznaczyć, że pokoje hotelowe są dostępne w dwóch budynkach – A i B, które znajdują się bardzo blisko najważniejszych pobliżu atrakcji i licznych punktów gastronomicznych. Łącznie w tych kompleksach udostępniamy 44 miejsca noclegowe. W zależności od konkretnego rodzaju oraz standardu pokoje są przeznaczone dla 2-5 osób i zostały wyposażone w lodówki, telewizor, aneks kuchenny, a także niektóre z nich w zadaszony taras.

Na naszej stronie łatwo można sprawdzić ceny noclegów, a także zarezerwować wolne pokoje nad morzem. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie, a co za tym idzie można zacząć się szybko pakować i wyruszać do urokliwej wioski Sianożęty :) Choć sama miejscowość jest niewielka, to znajduje się blisko Ustronia Morskiego i Kołobrzegu.

Turyści mogą też skorzystać z licznych atrakcji na terenie naszego kompleksu, ponieważ oferujemy pokoje nad morzem z ogólnodostępnym basenem, a także inne możliwości spędzenia aktywnego wypoczynku. Cała infrastruktura jest dostosowana do osób w każdym wieku, więc nawet najmłodsi znajdą atrakcje przygotowane specjalnie dla nich (place zabaw, zewnętrzna siłownia itd.). Najważniejsze jest jednak to, że wszystko znajduje się na terenie naszego ośrodka, który zajmujemy ponad 30000 m2 i jest w pełni ogrodzony oraz otoczonych zielenią i ścieżkami.

INFORMACJE:

44 Pokoje 2 - 5 osobowe. Pokoje posiadają lodówki oraz TV. Większość posiada aneks kuchenny oraz zadaszony taras. Brak ręczników.

Segment A i B

Rezerwuj Cennik

  • Pokoje hotelowe w segmencie A 2-4 osobowe. Zobacz
  • Pokoje hotelowe w segmencie B:
  • - pokój nr 7 LUX (6-osobowy) Zobacz
  • - pokój nr 8 (4-osobowy) Zobacz
  • - pokoje nr 9 oraz od nr 19 do 24 (4-osobowe) Zobacz
  • - pokoje od nr 10 do 18 (5-osobowe) Zobacz

Wiosna Cena od 1090 zł za 7 dni z wyżywieniem / Wakacje Cena od 1440 zł za 7 dni z wyżywieniem / DZIECI GRATIS!Sprawdź!

oblicz

cenę swojego pobytu

* Z uwagi na liczne promocje cena ostateczna może się różnić od ceny wyliczonej przez kalkulator! Celem ustalenia dokładnej ceny pobytu prosimy o kontakt telefoniczny +48 600 330 022