Basen

Czasami chłodniejsza woda w Morzu Bałtyckim może skutecznie zniechęcić do kąpieli. Dlatego zapewniamy ośrodek z basenem nad morzem. Dzięki temu turyści nie muszą rezygnować z pięknych widoków, wypoczynku na plaży, a także z pływania. Nasz nowy basen jest ogrodzony i chroniony przez ratownika, więc jest bezpiecznym miejscem dla wczasowiczów w każdym wieku.

Zapewniamy też dodatkową infrastrukturę, dzięki której wczasy nad Morzem Bałtyckim z basenem będą jeszcze przyjemniejsze. Dookoła zbiornika znajdują się leżaki i krzesła, więc bez problemu można znaleźć miejsce na złapanie letnich promieni słonecznych. Poza tym przy basenie znajdują się prysznice, dlatego turyści odwiedzający nasz ośrodek bez problemu mogą z nich skorzystać przed i po wyjściu z wody.

Dodatkowo urlop nad morzem z basenem może być dobrym czasem na relaks, ponieważ w pobliżu znajduje się jacuzzi. Dzięki temu w każdej chwili można skorzystać z tej infrastruktury. Poza tym obok znajduje się brodzik z podgrzewaną wodą, więc rodziny z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas, a przy okazji nikt nie musi rezygnować z czasu spędzonego w wodzie.

Atutem naszego nowoczesnego basenu jest również oświetlenie, dzięki czemu po zmroku powstaje klimatyczne miejsce, wokół którego można z przyjemnością spacerować.

Ważne jest również to, że wybierając nasz ośrodek, można zyskać nie tylko wakacje nad Bałtykiem, z basenem i wyżywieniem, ale również atrakcje przygotowane dla turystów w każdym wieku. Dzięki temu pobyt będzie obfitował w rozmaite rozrywki dostępne na terenie ośrodka i w jego okolicy.

Nasz ośrodek pozwala cieszyć się urokami okolicy, podziwiać zachód słońca i spacerować na plaży, ale przy okazji uwalnia od tłoku, który mógłby skutecznie zniszczyć idealny wypoczynek nad morzem. Z basenem nie trzeba już przejmować się stanem wody w Bałtyku, a za to spędzić aktywne i odprężające wakacje.

Basen czynny w okresie 05.06 do 31.08

Ostatnie WOLNE MIEJSCA! / od 1590zł za 7 dni z wyżywieniem + DZIECI GRATIS!Sprawdź!

oblicz

cenę swojego pobytu

* Z uwagi na liczne promocje cena ostateczna może się różnić od ceny wyliczonej przez kalkulator! Celem ustalenia dokładnej ceny pobytu prosimy o kontakt telefoniczny +48 600 330 022