Atrakcje dla dzieci

Wiemy, że najbardziej wymagającymi turystami są najmłodsi Goście, dlatego nasz ośrodek wypoczynkowy nad morzem dla dzieci oferuje liczne udogodnienia, a w tym m.in. brodzik z podgrzewaną wodą. Dzięki temu nie tylko mogą spędzić czas z innymi młodymi wczasowiczami, ale również odkrywać nowe talenty i spędzać aktywnie czas. Ponadto zapewniamy atrakcje dla dzieci nad morzem bez względu na wiek. Nastolatki na pewno ucieszą się z bliskości morza, basenu oraz stołów do “hockey cymbergaj”.

Dodatkowo zapewniamy wakacje nad morzem z wyżywieniem, więc najpierw można odwiedzić basen wraz z dzieckiem, a później udać się na posiłek w stołówce, która znajduje się na terenie ośrodka. Dzięki temu nie trzeba przejmować się przygotowywaniem jedzenia lub szukaniem lokalu, ponieważ u nas można zjeść smacznie i do syta.
W bliskiej odległości znajduje się Ustronie Morskie, więc można dodatkowo urozmaicić wczasy z dzieckiem i skorzystać z tamtejszych rozrywek. Wystarczy krótka podróż samochodem, aby dostępne były kolejne atrakcje. Szczególnie że wiele z nich jest dostosowana do najmłodszych.

Zadbaliśmy również o to, by domki nad morzem znajdowały się w pobliżu atrakcji dla dzieci, dlatego zaraz przy budynku hotelowym znajduje się duży plac zabaw. Dzięki temu najmłodsi mogą korzystać z bezpiecznej infrastruktury razem ze swoimi rówieśnikami. W ten sposób nie tylko będą się dobrze bawiły, ale też poznają nowe osoby i będą mile wspominali wypoczynek w naszym ośrodku.

Atrakcje dla dzieci na terenie naszego Ośrodka Wypoczynkowego Wrzos:

  • – brodzik z podgrzewaną wodą,
  • – małą architekturę i bezpieczny plac zabaw.

Wiosna Cena od 1090 zł za 7 dni z wyżywieniem / Wakacje Cena od 1440 zł za 7 dni z wyżywieniem / DZIECI GRATIS!Sprawdź!

oblicz

cenę swojego pobytu

* Z uwagi na liczne promocje cena ostateczna może się różnić od ceny wyliczonej przez kalkulator! Celem ustalenia dokładnej ceny pobytu prosimy o kontakt telefoniczny +48 600 330 022